Hakkımızda

Bölgesinin en iyisi olma yolunda adım adım ilerleyen Beyazıt Nakliyat firmamız, taşımacılık sektöründe faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini merkeze alan profesyonel faaliyetleri ile her geçen gün daha da popüler olmaya ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Ankara şehir içi nakliyat hizmetleri dışında şehirler arası taşımacılıkta da geniş araç filosunda yer alan son model kamyonlar ile hizmet veren firmamız, sektörde en güvenilir ve en kaliteli hizmet veren firmalar arasında gösterilmektedir.

Deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarımız ile görev aldığımız tüm işlerde elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya özen gösteren firmamız, taşınma faaliyetlerinin en başından en sonuna kadar sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Bu yüzden şirketimizin müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri taşımacılık sektöründe her geçen gün daha popüler bir hale gelmektedir.

Uygun Fiyatlı Taşımacılık Hizmetleri

Kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyeti sağlayacak fiyat politikası uygulayan firmamız, taşımacılık sektöründe yüksek fiyat talep eden firmaların aksine her işin niteliği ve eşya durumuna göre müşterilerimize en uygun ve cazip fiyatları sunmaktadır. Bu nedenle Ankara evden eve nakliyat firması arayışında olan öğrenci müşterilerimiz bütçelerine göre hizmet almak istediklerinde firmamızdan yararlanabilecekleri gibi, memurlar, işçiler, işverenler de en ekonomik şekilde taşınma işlemlerini sonuçlandırabilme imkanına sahip olabilmektedir.

Her zaman en uygun fiyat garantisi ile hareket eden firmamız, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş profesyonel çalışanlarımız ile taşımacılık ve nakliyat sektöründe şu hizmetleri en güvenilir ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir:

  • Evden eve taşımacılık
  • Şehir içi taşımacılık
  • Şehirler arası taşımacılık
  • Sigortalı nakliyat
  • Asansörlü nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Eşya depolama hizmeti
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • Ofis ve işyeri taşımacılığı

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerinden taviz vermeyen Beyazıt Nakliyat şirketimizin deneyimli çalışanları görev aldıkları tüm bu işlemlerde üzerine düşen sorumlulukları büyük bir titizlik ve özenle yerine getirmektedir. Müşterilerimiz güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgileri kurumsal internet sitemiz üzerinden öğrenebilirler.

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara